Sesja wizerunkowa – budowanie marki

Sesja wizerunkowa to jeden z kroków budowania swojej własnej silnej marki, może to być marka osobista, może to być marka firmy. Jest to produkt skierowany przede wszystkim do coachów, prawników, kosmetologów, konsultantek, projektantów, lekarzy, stylistów, marketingowców, architektów, aktorów, polityków, dietetyków, właścicieli firm, menedżerów oraz wszystkich osób, które swoją osobą promują tworzoną markę, czy to osobistą czy biznesową. W ramach tej sesji pracuję z jedną osób. Mogę wykonać zdjęcia portretowe / wizerunkowe ( sesja wizerunkowa Katowice, Śląsk ) w studio, w przestrzeni firmy lub w plenerze, zdjęcia sytuacyjne ” z życia firmy”. Wybór rodzaju zdjęć zależny jest od klienta. Wszystkie szczegóły ustalamy przed sesją zdjęciową.

Po co robić zdjęcia wizerunkowe? Dzięki profesjonalnej sesji wizerunkowej oraz współpracy z fotografem, który ma wiedzę z zakresu marketingu, brandingu i kampanii reklamowych masz możliwość zaplanować budowanie swojej marki w sposób przejrzysty i spójny. Profesjonalne zdjęcia można wykorzystać na wielu płaszczyznach, w których funkcjonuje firma: strona internetowa, komunikacja na zewnątrz i wewnątrz biznesu, media społecznościowe, materiały reklamowe w wersji elektronicznej a także w wersji drukowanej, artykuły w portalach i magazynach drukowanych a także wiele innych w zależności od potrzeb. Jak nas widzą tak nas piszą!

Standardowo w cenie sesji zawiera się:

  • wybrane przez klienta profesjonalnie wykonane zdjęcia w wersji elektronicznej, wystawione do pobrania przez serwer ftp
  • zdjęcia bez mojego logo ( na życzenie klienta z logo jego firmy ) w maksymalnej rozdzielczości oraz w rozdzielczości FullHD ( do użytku online )
  • konsultacje przed sesją oraz w trakcie sesji – ustalanie szczegółów zdjęć, konkretnych kadrów, przekazu i przeznaczenia zdjęć oraz tego, jak się przygotować do sesji zdjęciowej: wizaż osób biorących udział w sesji, stylizacje, ewentualnie odpowiednie przygotowanie wnętrz i dodatków
  • odpowiedni czas trwania sesji
  • możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć z sesji
  • obróbka graficzna zdjęć pod kątem odpowiedniej jasności, kolorystyki, kontrastu, kadrowania itp.
  • odpowiedni retusz
  • wykonanie zdjęć przy pomocy profesjonalnego sprzętu oraz technik stosowanych do fotografii reklamowej/headshotowej.

W tym artykule Zdjęcia portretowe – headshot można przeczytać o tym co to jest sesja typu „headshot”, do czego zdjęcia z takiej sesji mogą być wykorzystywane oraz tego jak wygląda taka sesja ze mną.

Profesjonalna sesja wizerunkowa Katowice, zdjęcia biznesowe Gliwice, sesje dla firm i osób prywatnych – Śląsk. Headshoty dla firm, fotografia wnętrz i obiektów Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Chorzów, Sosnowiec, Wrocław…
Skontaktuj się ze mną: +48 606955985 lub formularz kontaktowy, facebook, instagram

Poniżej przedstawię kilka przykładów osób/firm/marek osobistych, z którymi miałam przyjemność współpracować i wykonać zdjęcia wizerunkowe. Pod tym linkiem REALIZACJE można zobaczyć jak dużo firm mi zaufało a wchodząc na strony internetowe tych firm, na ich kanały w social media można zorientować się, że wykorzystują moje zdjęcia w swoich kampaniach reklamowych i marketingowych materiałach.

Mogę również pochwalić się pozytywnymi opiniami w przeglądarce google, między innymi:

„Praca z Klaudią, to czysta przyjemność i co ważne, radość z efektu końcowego. Przed sesją dostałam dokładne wskazówki, jak się przygotować. Była zainteresowana, czym sie zajmuję i na czym mi zależy. Spotkanie przebiegało w bardzo dobrej atmosferze, zero pośpiechu, zniecierpliwienia. Klaudia dbała o każdy detal. Polecam!”

Barbara Rymaszewska / Trener, Coach, Moderator Design Thinking

„Bardzo polecam profesjonalne realizowanie różnorodnych sesji fotograficznych przez Klaudię. W kilkuletnim okresie naszej współpracy miałem przyjemność realizować zarówno sesje biznesowe jak i prywatne, rodzinne. Spotkaliśmy się wielokrotnie i jestem przekonany, że pomimo zmiany głównego miejsca pracy Klaudii z rejonu Kotliny Jeleniogórskiej na Śląsk – wciąż będziemy w kontakcie i wciąż będziemy mogli realizować ambitne projekty pomimo dzielących nas kilometrów.
W pracy Klaudii szczególnie cenie inicjatywę i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom. Klaudia jest doskonałym reżyserem i fotografem, twórczo rozwija i wzbogaca pierwotne koncepcje zlecanych projektów. Wydobywa zarówno ze zdjęć produktowych, miejsc jak i ludzi to co najlepsze. Jednocześnie uznanie budzi wysoki poziom warsztatu fotograficznego.
Jeżeli potrzebujecie kilku dobrych zdjęć w ramach jednej sesji, czy też chcecie realizować duży wielodniowy projekt – spotkacie się z profesjonalnym i serdecznym podejściem, terminowością i uczciwą wyceną swojej pracy. Serdecznie polecam”

Jakub Kunkiewicz / Lekarz, specjalista położnictwa i ginekologii, właściciel FemiCentrum

” Nie lubię sesji zdjęciowych, a szczególnie tych, które dotyczą firmy, czyli zespołu liczącego kilkanaście osób. Dlaczego? Wiele przygotowań, konieczność wygospodarowania dnia lub dwóch i sporo niewiadomych, np. czy nikt nie zachoruje, czy wszyscy się wyśpią, w jakich będą nastrojach, czy będą się uśmiechać, czy makijażystce nie zabraknie w ostatniej chwili odpowiedniego podkładu. Generalnie można zamknąć to w jednym słowie – szaleństwo. Jednak z Klaudią jestem spokojny, ona zawsze coś wymyśli, podoła każdemu wyzwaniu, znajdzie wyjście z nawet dość nietypowych sytuacji. Podziwiam jej pomysłowość, umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Niezmiernie istotna jest także atmosfera, jaką tworzy – z jednej strony stymulująca, a z drugiej rozluźniająca. Oczywiście pod względem technicznym to nie tylko czysta przyjemność, ale także pełny profesjonalizm. Współpracę z Klaudią polecam wszystkim tym, dla których firmowa sesja zdjęciowa to wyzwanie, a jednocześnie zależy im bardzo na rewelacyjnym efekcie końcowym.”

Szymon Matuszewski / Właściciel kliniki Supradent Matuszewscy, lek. stomatologii

„Nasza współpraca z Panią Klaudią rozpoczęła się bardzo przyjemnie, i jesteśmy pewni że będzie ona trwać w równie przyjemnej atmosferze przez długi czas. Zdjęcia wykonane przez Panią Klaudię są świetne, jesteśmy z nich bardzo zadowoleni i chętnie z nich korzystamy. Atmosfera podczas sesji zdjęciowej odbywającej się w naszym Hotelu była bardzo serdeczna a zarazem profesjonalna w każdym calu. Serdecznie polecamy i sami na pewno jeszcze skorzystamy z Pani usług. Dziękujemy i do zobaczenia!”

Monika Czechowska / Manager Hotelu Buczyński Medical&Spa

„Niesamowite wyczucie piękna i dbałość o detale zamknięte w jednym kadrze…tego oczekuję od dobrego fotografa.Od Klaudii dostajemy do tego coś więcej-profesjonalną obsługę klienta od samego poznania aż do przekazania materiału. Dlatego tak chętnie z Nią współpracuje i polecam nie tylko swoim klientom ale i Tobie.”

Magdalena Krzysztoń / Miss Weddington – certyfikowany konsultant ślubny

Osoby zainteresowane wykonaniem profesjonalnych zdjęć wizerunkowych ( sesja wizerunkowa Katowice, Gliwice, Chorzów, Zabrze i okolice ), biznesowych lub prywatnych zachęcam do zapoznania się z moją ofertą, w której znaleźć można szczegóły sesji zdjęciowych a także cennik:

Sesja wizerunkowa w studio dla Barbary Rymaszewskiej, która pisze o sobie: Z natury leśna dusza, związana z lasem przez całe życie. Pragnie, aby ludzie korzystali z lasu w zrównoważony sposób, dlatego bliska jest jej edukacja i turystyczne zagospodarowanie. Uwielbia  także kontakt z ludźmi, dlatego jest coachem w standardach ICF, trenerem biznesu i umiejętności miękkich.  Pracując z grupą wydobywa z niej potencjał pozwalający na odkrycie całkiem nowych pomysłów i rozwiązań dla firmy. Jeśli chcesz dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu prywatnym, lub zawodowym śmiało kontaktuj się z Basią np. poprzez jej stronę internetową. Podczas każdej sesji wizerunkowej ważne jest ustalenie przekazu zdjęć. Podczas tej sesji moich zadaniem było przedstawienie Basi jako pozytywnego, energicznego profesjonalisty otwartego na kontakty z ludźmi. Zdjęcia miały być optymistyczne i kolorowe, tak aby zgrały się z koncepcją jej strony www.

Fotografia wizerunkowa dla Klaudii Matlak miała na celu promocję jej marki Kosmetolog Zwiedza. Przed sesją zawsze rozmawiam z moimi klientami o tym jak się do sesji przygotować. Uzgadniamy takie szczegóły jak makijaż, uczesanie, stylizacje i dodatki.

OWO Adwokaci to młody i bardzo prężnie działający zespół prawników, dla których wizerunek oraz image firmy jest bardzo ważną kwestią. Dlatego też zdecydowali się na wykonanie u mnie studyjnych zdjęć portretowych na czarnym tle o dość wysokim kontraście. Charakterystyka tego typu zdjęć w kilku słowach to prestiż, luksus, elegancja i profesjonalizm, szczególnie w branży prawniczej i wśród CEO.

FemiCentrum to profesjonalne studio kosmetologii i kosmetyki, studio urody, gabinet medycyny estetycznej, prawdziwe SPA dla kobiet. Moja współpraca z nimi rozpoczęła się od headshotów właścicieli i lekarzy: Magdaleny i Jakuba Kunkiewiczów.

Wykonałam dla nich sesję wnętrz oraz wiele zdjęć biznesowych, reklamowych, fotografii pokazujących oferowane zabiegi i usługi, zdjęć podczas pracy i z życia firmy.

Zostałam również zaproszona do zrobienia portretów pracowników FemiCentrum. To była świetna współpraca, czego efekty można obejrzeć na ich stronie internetowej, na kanałach FemiCentrum w mediach społecznościowych a także na ulotkach i folderach reklamowych.

Magdalena Krzysztoń – Miss Weddington to kolejna moja klientka, z którą na sesjach wizerunkowych spotykałam się wielokrotnie. Wszyscy, którzy do mnie trafiają zdają sobie sprawę, że wizerunek jest bardzo ważny w procesie budowania marki i pozyskiwania odpowiednich klientów i jakość wykonanych zdjęć również ma ogromne znaczenie. Zachęcam do zajrzenia na stronę internetową Miss Weddington, na której można zobaczyć zdjęcia wykonane przeze mnie podczas naszej wieloletniej współpracy.

Zdjęcia wizerunkowe dla polityków. Przydać się mogą podczas kampanii wyborczej. Widniały nie tylko na ulotkach, banerach, stronach internetowych a także na billboardach oraz w social media. Burmistrz potrzebował dobrych zdjęć do prasy drukowanej, ponieważ dziennikarze, którzy przeprowadzali z nimi wywiady nie potrafili wykonać dla niego zdjęcia, które będzie miało pozytywny oddźwięk, a jak wiadomo to jest ważne dla odbioru danej osoby. Dlatego właśnie warto korzystać z pomocy profesjonalnego fotografa.

W niniejszym artykule przedstawiałam tylko z niektórych moich realizacji sesji wizerunkowych dla moich klientów. Moje portfolio ZDJĘĆ WIZERUNKOWYCH ( portrety, headshoty w studio, w plenerze, w przestrzeni klienta ) można obejrzeć w tej galerii. Osoby zainteresowane fotografią biznesową zachęcam do przeczytania artykułu poświęconego tylko temu produktowi na przykładzie sesji zdjęciowej dla Kliniki Stomatologicznej – Supradent Matuszewscy pod tym linkiem. A także do zapoznania się z moim portfolio ZDJĘĆ BIZNESOWYCH.

Skontaktuj się ze mną: +48 606955985 lub formularz kontaktowy, facebook, instagram

Osoby zainteresowane wykonaniem profesjonalnych zdjęć biznesowych, wizerunkowych lub prywatnych zachęcam do zapoznania się z moją ofertą, w której znaleźć można szczegóły sesji zdjęciowych a także cennik: