Sesja biznesowa – zdjęcia w firmie

Sesja biznesowa – zdjęcia w firmie to produkt głównie skierowany do szeroko rozumianego biznesu: korporacji, hoteli, restauracji, salonów SPA, kancelarii i każdego innego biznesu w zależności od potrzeb kampanii marketingowych i pomysłów na reklamę. W ramach tej sesji pracuję z większą liczbą osób. Mogę wykonać zdjęcia portretowe / wizerunkowe: indywidualne i grupowe, w przestrzeni firmy ( również na jednolitym tle ) lub w plenerze, zdjęcia sytuacyjne ” z życia firmy”, zdjęcia wnętrz i kulinarne, zdjęcia produktów w przestrzeni firmy. Wybór rodzaju zdjęć zależny jest od klienta. Wszystkie szczegóły ustalamy przed sesją zdjęciową. Po co robić zdjęcia biznesowe? Dzięki profesjonalnej sesji biznesowej oraz współpracy z fotografem masz możliwość zaplanować budowanie swojej firmy, marki czy osoby w sposób przejrzysty i spójny. Profesjonalne zdjęcia można wykorzystać na wielu płaszczyznach, w których funkcjonuje firma: strona internetowa, komunikacja na zewnątrz i wewnątrz biznesu, media społecznościowe, materiały reklamowe w wersji elektronicznej a także w wersji drukowanej, artykuły w portalach i magazynach drukowanych a także wiele innych w zależności od potrzeb. Jak nas widzą tak nas piszą!

Standardowo w cenie sesji zawiera się:

  • wybrane przez klienta profesjonalnie wykonane zdjęcia w wersji elektronicznej, wystawione do pobrania przez serwer ftp
  • zdjęcia bez mojego logo ( na życzenie klienta z logo jego firmy ) w maksymalnej rozdzielczości oraz w rozdzielczości FullHD ( do użytku online )
  • konsultacje przed sesją oraz w trakcie sesji – współtworzenie scenariusza działań, ustalanie szczegółów zdjęć oraz tego, jak się przygotować do sesji zdjęciowej: wizaż osób biorących udział w sesji, stylizacje, odpowiednie przygotowanie wnętrz i dodatków
  • odpowiedni czas trwania sesji
  • możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć z sesji
  • obróbka graficzna zdjęć pod kątem odpowiedniej jasności, kolorystyki, kontrastu, kadrowania itp.
  • odpowiedni retusz
  • wykonanie zdjęć przy pomocy profesjonalnego sprzętu oraz technik stosowanych do fotografii reklamowej
Profesjonalna sesja biznesowa Katowice, zdjęcia wizerunkowe Gliwice, sesje dla firm i osób prywatnych – Śląsk, zdjęcia portretowe headshot, fotografia wnętrz i obiektów Bytom, Chorzów, Sosnowiec, Wrocław…
Skontaktuj się ze mną: +48 606955985 lub formularz kontaktowy, facebook, instagram

Przy sesji biznesowej miałam przyjemność współpracować z kliniką stomatologiczną Supradent Matuszewscy z Jeleniej Góry. To był bardzo rozbudowany projekt. Sesja zdjęciowa trwała dwa dni. Podczas pierwszego dnia wykonałam indywidualne zdjęcia portretowe dla każdego członka zespołu na jednolitym tle, zdjęcia indywidualne właścicieli kliniki w firmie oraz zdjęcia grupowe również w przestrzeni klienta. Zdjęcia te zostały wykorzystane do brandingu na nową stronę internetową kliniki, do komunikacji na stronie internetowej w zakładce „ZESPÓŁ” a także do prezentacji lekarzy stomatologów, higienistek oraz innych członków ekipy w social media oraz w materiałach firmowych.

Sesja biznesowa Katowice
Zdjęcie grupowe biznesowe w firmie
Profesjonalna fotografia wizerunkowa Gliwice
Profesjonalna fotografia biznesowa Gliwice, Katowice, Opole, Wrocław …

Właściciel kliniki Szymon Matuszewski już po sesji zdjęciowej w taki sposób opisał naszą współpracę:

” Nie lubię sesji zdjęciowych, a szczególnie tych, które dotyczą firmy, czyli zespołu liczącego kilkanaście osób. Dlaczego? Wiele przygotowań, konieczność wygospodarowania dnia lub dwóch i sporo niewiadomych, np. czy nikt nie zachoruje, czy wszyscy się wyśpią, w jakich będą nastrojach, czy będą się uśmiechać, czy makijażystce nie zabraknie w ostatniej chwili odpowiedniego podkładu. Generalnie można zamknąć to w jednym słowie – szaleństwo. Jednak z Klaudią jestem spokojny, ona zawsze coś wymyśli, podoła każdemu wyzwaniu, znajdzie wyjście z nawet dość nietypowych sytuacji. Podziwiam jej pomysłowość, umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Niezmiernie istotna jest także atmosfera, jaką tworzy – z jednej strony stymulująca, a z drugiej rozluźniająca. Oczywiście pod względem technicznym to nie tylko czysta przyjemność, ale także pełny profesjonalizm. Współpracę z Klaudią polecam wszystkim tym, dla których firmowa sesja zdjęciowa to wyzwanie, a jednocześnie zależy im bardzo na rewelacyjnym efekcie końcowym.”

Skontaktuj się ze mną: +48 606955985 lub formularz kontaktowy, facebook, instagram

Drugi dzień sesji zakładał wykonanie zdjęć sytuacyjnych, które miały trafić na stronę internetową, do social media do zaplanowanej kampanii reklamowej zaplanowanej na minimum rok, na ulotki, foldery reklamowe, banery i inne materiały drukowane. Podczas sesji oczywiście mocno skupiłam się na właścicielach kliniki, którzy są liderami tego właśnie miejsca. Moim zadaniem było przedstawienie kliniki jako bardzo profesjonalnego miejsca, dla którego jakość wykonywanych usług jest na najwyższym poziomie.

Właściciel kliniki zdecydował, że potrzebuje również klika zdjęć z życia kliniki, bezpośrednio niezwiązanych z wykonywanymi zabiegami oraz zdjęcia maszyn i urządzeń wykorzystywanych w klinice. Wykonałam zdjęcia na recepcji i podczas rozmowy lekarzy z pacjentami oraz zdjęcia „produktowe”. Każde zdjęcie w późniejszym okresie zostało wykorzystane jako medium w social media do przekazywania konkretnej treści. Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej Kliniki oraz obejrzenia mediów społecznościowych pod kątem wykorzystania zdjęć z sesji biznesowej, którą dla nich wykonałam.

Sesja biznesowa dla kliniki stomatologicznej Supradent Matuszewscy w Jeleniej Górze. Zdjęcia biznesowe Katowice, Bytom, Gliwice, Chorzów, Bielsko-Biała i cały Śląsk.

Osoby zainteresowane wykonaniem profesjonalnych zdjęć biznesowych, wizerunkowych lub prywatnych zachęcam do zapoznania się z moją ofertą, w której znaleźć można szczegóły sesji zdjęciowych a także cennik:

Skontaktuj się ze mną: +48 606955985 lub formularz kontaktowy, facebook, instagram