Wiosenna, rodzinna sesja zdjęciowa

Rodzinna sesja zdjęciowa - Klaudia, Natalia i Maciek

Pewnego pięknego, wiosennego dnia w Cieplicach Śląskich-Zdrój, w Jeleniej Górze przed moim obiektywem pojawiła się przemiła rodzinka: Klaudia wraz z dziećmi. Wiosenną, rodzinną sesję zdjęciową rozpoczęliśmy od zjedzenia pysznej domowej tarty karmelowej z jeszcze lepszymi domowymi lodami waniliowymi. Następnie dla rozluźnienia atmosfery i przyzwyczajenia moich gości do aparatu zrobiliśmy kilka zdjęć w studio.

Rodzinna sesja zdjęciowa - Natalia i Maciek

Po wstępnych ujęciach w studio nasza sesja zdjęciowa nabrała tempa – wyszliśmy do pobliskiego Parku Zdrojowego, w którym przy stoliku do gry w szachy, na zielonej trawie oraz w pięknych kwiatach zrobiłam kilka baśniowych zdjęć rodzinnych i dziecięcych.

Rodzinna sesja zdjęciowa. Fotografia Klaudia Cieplińska.

Profesjonalny, jasny teleobiektyw obiektyw pozwolił mi na ładne rozmycie pierwszego planu oraz tła, dzięki czemu Natalia została pięknie wyeksponowana na zdjęciu.

Rodzinna sesja zdjęciowa - Natalia

Popołudniowe słońce sprawiło, że miałam możliwość wykonania kilku fantastycznych ujęć Natalii i Maćka.

Rodzinna sesja zdjęciowa - Maciek

Rodzinna sesja zdjęciowa - Klaudia, Natalia i Maciek

Rodzinna sesja zdjęciowa - Natalia i Maciek

Natalia schowała się ze drzewo obrośnięte bluszczem, co nie uszło mojej uwadze. 😉

Rodzinna sesja zdjęciowa - Natalia

Po sielance na trawie przyszła pora na prężenie muskułów oraz na zjedzenie uwielbianej przez najmłodszych waty cukrowej.

Rodzinna sesja zdjęciowa. Fotografia Klaudia Cieplińska.

Dziecięca sesja zdjęciowa. Fotografia Klaudia Cieplińska.

Przerwa w sesji zdjęciowej, która potrzebna była na zmianę strojów, podarowała mi sposobność do zrobienia zdjęć portretowych, na których ujęłam emocje i więź między mamą i jej dziećmi.

Rodzinna sesja zdjęciowa - Klaudia i Natalia

Jako fotograf rodzinny uważam, że najważniejsze zawsze jest zadowolenie i uśmiech na twarzach moich gości. Dzięki ich zaangażowaniu, pozytywnym emocjom oraz moim wskazówkom wspólna praca podczas kilku popołudniowych godzin jest niezapomnianą przygodą, o której cała rodzina będzie pamiętać przez długi czas a zdjęcia będą jej o tym przypominać.

Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio fotografii rodzinnej, dziecięcej oraz portretowej. Zapraszam na fotograficzne sesje zdjęciowe, które również dla Was będą niecodziennym oraz bardzo miłym doświadczeniem. Do zobaczenia już niedługo 🙂