Promocja! Fotografia portretowa – Jelenia Góra

Zrób sobie prezent i umów się ze mną na sesję zdjęciową. Spraw przyjemność bliskiej osobie, wykupując sesję zdjęciową jako prezent.

Promocja! Artystyczna fotografia portretowa w promocyjnej cenie 100 złotych. Oferta obowiązuje w grudniu 2014 roku od piątku do soboty w godzinach od 12 do 20. W cenie zawarta jest godzinna sesja zdjęciowa w moim studio fotograficznym w Jeleniej Górze w Cieplicach Śląskich-Zdrój, coaching przed i w trakcie sesji, 2 przebrania oraz 5 artystycznych ujęć przygotowanych w wersji elektronicznej w dużej rozdzielczości ( do druku ). Zgłoszenia przyjmuję telefonicznie pod numerem +48 606-955-985, na Facebook’u lub poprzez Formularz kontaktowy.

Zdjęcia z sesji portretowej są wspaniałą pamiątką z danego okresu Twojego życia. Dbam o to, aby sesja zdjęciowa była zawsze bardzo przyjemnym oraz ciekawym doświadczeniem. Wydruki mogą stać się pięknym prezentem na Święta dla najbliższych. Artystyczne i profesjonalne zdjęcia prezentują się wspaniale na portalach spełecznościowych lub w CV. Dla osób ze sfery biznesowej profesjonalne zdjęcia portretowe są idealne na stronę internetową, do folderów reklamowych lub ulotek. Zachęcam do skorzystania z grudniowej promocji. Standardowa oferta mojej fotografii dostępna jest tutaj.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć portretowych w moim portfolio oraz zdjęć z sesji fotograficznych kobiet. Zachęcam również do zapoznania się z moim portfolio fotografii rodzinnej, dziecięcej oraz portretowej. Do zobaczenia już niedługo 🙂

Promocja! Fotografia portretowa Jelenia Góra