Oferta – fotografia biznesowa Śląsk

Wykonuję profesjonalne sesje wizerunkowe, zdjęcia biznesowe i korporacyjne. Zdjęcia robię w wynajętym na potrzeby sesji studio ( Fotografia Biznesowa Katowice, Bytom, Chorzów, Gliwice, Wrocław, Opole, Częstochowa, Kraków ), w przestrzeni klienta lub w wybranym plenerze.

W tym paragrafie przedstawiam moją standardową ofertę fotografii wizerunkowej, sesji biznesowej a także zdjęć wnętrz i obiektów. Dodam, że oferty można modyfikować w zależności od pomysłu i potrzeb klienta.

Sesja Wizerunkowa

fotografia wizerunkowa katowice

Portfolio – Fotografia wizerunkowa

Sesja wizerunkowa to produkt głównie skierowany do wszystkich osób, które potrzebują profesjonalnych zdjęć, dzięki którym mogą budować i promować swój wizerunek: prezesów firm (CEO), właścicieli firm i przedsiębiorców, menedżerów, profesjonalistów, ekspertów, naukowców i specjalistów, twórców i artystów, coachów, freelancerów, polityków a także osób indywidualnych. Sesję możemy zrobić w wynajętym studio fotograficznym, w wybranym plenerze lub w przestrzeni firmy. Podczas sesji wizerunkowej pracuję z jedną osobą.

Warunki sesji:

 • sesja w przestrzeni klienta lub w plenerze
 • sesja z jedną osobą
 • 3 wybrane przez klienta profesjonalnie wykonane zdjęcia w wersji elektronicznej do pobrania przez serwer ftp
 • maksymalnie 2 stylizacje klienta
 • zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości oraz w rozdzielczości FullHD ( do użytku online )
 • odpowiedni retusz i obróbka graficzna zdjęć
 • konsultacje podczas przygotowań do sesji oraz coaching w trakcie sesji
 • czas trwania sesji 30-45 minut
 • każde kolejne zdjęcie z sesji kosztuje 100zł

Każde kolejne rozpoczęte 30 minut sesji kosztuje + 150zł.

Dojazd powyżej 20km od Bytomia – 1zł/km.

Wynajem studia + 80zł/h

Mobilne studio + 150zł

Sesja Wizerunkowa – 450zł

Sesja Biznesowa

fotografia biznesowa Bytom

Portfolio – Zdjęcia biznesowe

Sesja biznesowa to produkt głównie skierowany do szeroko rozumianego biznesu: korporacji, hoteli, restauracji, salonów SPA, kancelarii i każdego innego biznesu w zależności od potrzeb kampanii marketingowych i pomysłów na reklamę. W ramach tej sesji pracuję z większą liczbą osób. Mogę wykonać zdjęcia portretowe: indywidualne i grupowe, w studio na jednolitym tle a także w przestrzeni firmy lub w plenerze, zdjęcia sytuacyjne ” z życia firmy”, zdjęcia wnętrz i kulinarne, zdjęcia produktów w przestrzeni firmy. Wybór rodzaju zdjęć zależny jest od klienta.

Warunki sesji:

 • sesja w przestrzeni klienta lub w plenerze
 • sesja z jedną lub większą liczbą osób ( np. właściciel firmy i pracownicy, sesja studyjna dla kilku osób w studio )
 • 12 wybranych przez klienta profesjonalnie wykonanych zdjęć w wersji elektronicznej do pobrania przez serwer ftp
 • maksymalnie 2 stylizacje dla 1 osoby
 • zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości oraz w rozdzielczości FullHD ( do użytku online )
 • konsultacje przed sesją oraz w trakcie sesji
 • odpowiedni retusz i obróbka graficzna zdjęć, dopasowane do osób oraz branży lub koncepcji marketingowej
 • czas trwania sesji ok. 2 godzin
 • każde kolejne zdjęcie z sesji kosztuje 80zł

Dojazd powyżej 20km od Bytomia – 1zł/km.

Wynajem studia + 80zł/h

Mobilne studio + 150zł

Sesja Biznesowa – 1250zł

Skontaktuj się ze mną: +48 606955985 lub formularz kontaktowy, facebook, instagram

Fotografia biznesowa w szerokim tego słowa znaczeniu to również zdjęcia reklamowe, sesje wnętrz i obiektów. Sesje lookbook i fashion, zdjęcia produktowe, a także fotografia kulinarna. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i profesjonalnie, dlatego też wszystkie szczegóły uzgadniam przed sesją. Klient ma być pewien, że produkt który otrzyma spełnia jego wymagania i jest zgodny z potrzebami zaplanowanych kampanii reklamowych. Zdjęcia mają za zadanie pozytywnie przedstawić wizerunek jego osoby, firmy i biznesu. Wykonuję zdjęcia na strony internetowe firm, do kampanii reklamowych oraz do mediów społecznościowych. Dodatkowo zdjęcia mogą być wykorzystywane do prasy drukowanej, na billboardy, do magazynów, broszur i ulotek a także do CV. Fotografia biznesowa Katowice i szczegóły dotyczące mojej oferty profesjonalnej fotografii na Śląsku można przeczytać poniżej.

Biznesowe sesje zdjęciowe oraz fotografię wizerunkową wykonuję z dojazdem do klientów (również z lampami błyskowymi), w wybranym plenerze lub w profesjonalnym studiu zdjęciowym wynajmowanym na czas sesji zdjęciowej. Studia dostępne są na przykład w dużych miastach województwa śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego oraz małopolskiego.

Fotografia biznesowa Katowice, zdjęcia wizerunkowe Bytom, sesje biznesowe Śląsk – zapraszam.

Dla zainteresowanych Pań polecam usługę profesjonalnego makijażu do biznesowej sesji zdjęciowej. Makijaż mogą Panie wykonać również samodzielnie. Na sesję potrzebujemy trochę mocniejszy dzienny makijaż. Zdjęcia, które klient wybierze przechodzą przez proces obróbki graficznej i odpowiedniego retuszu czyli wszelkie niedoskonałości zostaną usunięte oraz złagodzone zostaną zmarszczki. Dodam, że dla Panów nie wymagam makijażu, nawet transparentnego, ponieważ na etapie retuszu jestem w stanie naprawić wszelkie nierówności kolorytu skóry i niedoskonałości. Dlatego też Panów proszę jedynie o zabranie ze sobą na sesję chusteczek, którymi mogą przetrzeć twarz na wypadek jej nadmiernego świecenia się.

Fotografia wnętrz i obiektów – Śląsk

fotografia wnętrz Gliwice
Fotografia wnętrz i obiektów to produkt głównie skierowany do właścicieli apartamentów, B&B, hoteli, restauracji, biur nieruchomości, developerów i innych prywatnych inwestorów, projektantów wnętrz, home stagerów, pracowni architektonicznych i projektowych. Dobre zdjęcia wnętrz przydać się mogą również klientom indywidualnym.

Portfolio – zdjęcia wnętrz, sesje hotelowe, fotografia apartamentów

Warunki sesji:

 • 10 wybranych przez klienta profesjonalnie wykonanych zdjęć w wersji elektronicznej do pobrania przez serwer ftp
 • zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości oraz w rozdzielczości FullHD ( do użytku online )
 • odpowiedni retusz i obróbka graficzna zdjęć
 • konsultacje podczas przygotowań do sesji
 • czas trwania sesji ok. godziny
 • każde kolejne zdjęcie z sesji kosztuje 50zł

Fotografia wnętrz i obiektów – 650zł

Od stycznia 2021 jestem dostępna na Śląsku. Profesjonalna fotografia biznesowa Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Chorzów, zdjęcia wizerunkowe Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Knurów, Mikołów, Gliwice, sesje biznesowe Zabrze, Tychy, Zawiercie, Świętochłowice, Rybnik, Żory, Racibórz, Pszczyna, Częstochowa, fotografia wnętrz Bielsko Biała, Czechowice Dziedzice, Kraków, zdjęcia wizerunkowe Opole, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn Koźle i okolice. Poniżej szczegóły wraz z dostępnością poszczególnych sesji. Dojeżdżam i organizuję biznesowe sesje zdjęciowe także we Wrocławiu i w Jeleniej Górze. W Jeleniej Górze jestem dostępna dla większych projektów.

Skontaktuj się ze mną: +48 606955985 lub formularz kontaktowy, facebook, instagram

Dodatkowo poza sesjami biznesowymi, zdjęciami wizerunkowymi, fotografią reklamową, fotografią kulinarną oraz zdjęciami wnętrz i apartamentów wykonuję również sesje bardziej prywatne: zdjęcia rodzinne Bytom, sesje okolicznościowe Śląsk, fotografię sensualną i portretową kobiet Katowice, zdjęcia boudoir kobiet Wrocław, sesje portretowe w plenerze a także reportaże ślubne, sesje narzeczeńskie i plenery ślubne.

Oferta – Zdjęcia Kobiece

fotografia kobieca Katowice

Portfolio – Zdjęcia Kobiece

Oferta – Sesje Rodzinne

fotografia rodzinna Bytom

Portfolio – Zdjęcia Rodzinne

Skontaktuj się ze mną: +48 606955985 lub formularz kontaktowy, facebook, instagram

Informacje cenowe dotyczące prezentowanych ofert usług niezależnie od tego, czy umieszczone na stronie, czy udzielone za jej pośrednictwem, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego, mają charakter wyłącznie orientacyjny. Szczegółowe warunki zakupu usług mogą nastąpić tylko i wyłącznie na podstawie warunków indywidualnej umowy sprzedaży.